Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,16 zł , zmiana od tamtej pory: -62,03%

Re: do ilu moze dojsc CAPITAL.długo trzeba bylo czekac

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-03-19 o godz. 11:30 ~Znany napisał(a):
> Fredziu
> tyle to on już dawno powinien kosztować a jego cena docelowa to dużo dużo wyżej
> sam Gekoplast na dzisiaj jest wart 55 baniek , a capa wycenia się na 72 ...................... no cóz taka jest ta bananowa od kiedy słońce peru z hrabią ograbili fundy

a bac pol to jest perelka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,09% 1,20 2023-11-28 15:12:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.