Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,44 zł , zmiana od tamtej pory: -28,74%

Re: Do 12 zł warto i można pakować. We wt. zrobią widły na MRC to...

Zgłoś do moderatora
co za bzdury jakiś kolejny nawiedzony czy psychopata widzi 40% wzrostu, co z tego że Harper jest tani jak kupujących na ten walor jak na lekarstwo, sam dobieram od 2 miesięcy po małym pakieciku. Nie spieszy mi się ze zbyciem towaru i poczekam nawet rok na odpowiedni dla mnie kurs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -1,85% 7,44 2021-10-15 16:45:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.