Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,11 zł , zmiana od tamtej pory: 32,01%

Re: DM BOŚ zaktualizował reko m.in. dla CIG

Zgłoś do moderatora
W przeciwieństwie do Jasia, Oli, CIG-a i reszty nadal podtrzymuję swoją rekomendację. Jeżeli nic się nie zmieni to sam zamierzam czekać do okolic premiery LoF 2. Ale każdy robi jak uważa. Na tę chwilę przewidywania Jasia i reszty o bankructwie się nie sprawdziły. Czekamy dalej w czym jeszcze się mylił. Miało nie być kolejnego Snajpera i LoF 2 po zwolnieniu Tomasza Gop-a. Fakty same za siebie przemówią w odpowiednim czasie. Najważniejsze co można tutaj wszystkim doradzić to to że najważniejsze jest to kiedy odchodzisz od stołu, a nie kiedy przy nim siadasz.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Czerwony-piatek-na-gieldach-W-dol-KGHM-i-energetyka-7649265.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -0,82% 1,46 2021-09-27 14:45:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.