Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,70 zł , zmiana od tamtej pory: -2,59%

Re: Dlaczego zyski rozliczają rocznie a nie kwartalnie za Popowice?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-10 o godz. 15:52 ~Xxx napisał(a):
> Nie wiem czy 50 mln to się dopiero okaże jedno jest na razie pewne to że mieszkania się sprzedają i będzie z tego kasa dla Ranka dzisiejsza wycena to aberracja ale kto bogatemu zabroni tanio sprzedawać swoje akcje

A ja tam myślę, że bogaty nie sprzedaje.... bogaty tylko ściemnia!
Wrocław to oczywiście ważne aktywo, ale przypominam o Olsztynie i szczególnie dziś o Katowicach...
Szkoda, że Prezes Jan nie raczy informować w ESPI o rzeczach, które w spółce się dzieją... ale cóż wdać nie ten pułap, by podgrzewać atmosferę.

Swoją drogą... przepisy dotyczące obowiązkowych raportów ESPI są dalece niedoskonałe w przypadku spółek, których kursy są znacznie niedowartościowane. Odnoszą się one do % kapitału własnego, a w/g mnie powinny dotyczyć % aktualnej kapitalizacji...

Z drugiej strony... nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!
Inteligentni wyłapią, a spekulanci... za burtę! :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -6,07% 2,63 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.