Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 105,52%

Re: Dlaczego „Zwyklyleszcz” napisał - czekam na 1 zł , uwaga na insaider

Zgłoś do moderatora
Małe sprostowanie do tego co napisał poprzednik. W zarządzie jest tylko prezes, bo to jednoosobowy zarząd. Ewentualna niewielka emisja miałaby być skierowana do tej osoby. Nie jest to absolutnie groźne dla akcjonariatu, a prezes rozkręcił tę firmę. W tej chwili firma śpi na gotówce. Nie dajcie się wyleszczyć. Tu może być niedługo 10 zł. Skitracker zarabia właśnie teraz kokosy!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE -7,17% 5,96 2021-07-28 12:01:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.