Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,06 zł , zmiana od tamtej pory: -23,57%

Re: Dlaczego wynikiów nie będzie wcześniej ?

Zgłoś do moderatora
Hej, mam podobną opinię. Zresztą już mało kto pamięta, że dogadali się z Uniwersytetem w Białymstoku a tam była ogromna suma...z Generalną też idzie wszystko w dobrym kierunku...ja trzymam. Dla nich to dobre zebrać nawet 4-5 k dziennie...patrząc na ff to każda akcja będzie na wagę złota. Na szczęście my to wiemy a inni się dowiedzą. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR 2,33% 6,16 2022-05-20 17:00:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.