Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: 3,67%

Re: Dlaczego to wywali po kilkadziesiąt procent w górę za jakiś czas...

Zgłoś do moderatora
kumi ty naprawdę wierzysz w to co piszesz ???
Naprawdę wierzysz że ktoś kto oddał 77% firmy w ręce maluczkich inwestorów będzie zainteresowany czymś więcej w takiej spółce niż tylko tym żeby ona minimalnie trwała i żeby dawała kase na zatrudnienie i koszty i wygodne życie na jej koszt ?
Naprawde wierzysz w to że ktoś kto posiada tak mały udział w spółce, to jeśli akurat byłby w stanie wymyślić jakąś dochodową grę to zrobi to i wypuści w takiej spóce ?
Nie sądzisz że wtedy taki ktoś by sobie taką grę wypuścił w innej swojej spółce albo innej działalności żeby raczej mieć wszystkie dochody dla siebie a nie po to żeby oddać je Wam wszystkim maluczkim posiadaczom akcji ???
boże w co wy wierzycie ludzie nabrani w wydany w milionach papier toaletowy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 4,69% 0,08 2023-12-01 16:49:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.