Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,80 zł , zmiana od tamtej pory: -22,81%

Re: Dlaczego to nie chce spadać???

Zgłoś do moderatora
Czemu mialoby zdolowac? Nie mowie o wystawieniu PKC ani PEG tylko ze sztywnym poziomem.postaw sie na miejscu kogos kto chce duzo kupic-jesli po cenie rynkowej pojawi sie duza ilosc-nie skorzystalbys z okazji?oczywiscie jesli mialbys kase a nie marzenia zeby ja miec :)’niedawno’ w kilkanascie minut rozdrapywali ukryte..ja nie wystawie nawet tych 10k bo mi szkoda akcji bo osobiscie mysle ze ktos by je wzial ale kolega z ktorym dyskutuje o braku popytu nie wierzy w popyt wiec na luzie moze wystawic zlecenie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 0,17% 29,95 2021-09-17 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.