Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,80 zł , zmiana od tamtej pory: -24,74%

Re: Dlaczego to nie chce spadać???

niebywałe... mamy chyba inną definicje 'naganiania' - wg mnie naganianie to zaprzeczanie faktom w celu namówienia innych na zakup lub sprzedaż akcji, pokaż mi link do wypowiedzi spełniającej ten warunek?
inną sprawą jest dyskusja na argumenty np. wspomnienie że lantheus już 3 lata walczy z 3fazą, a na odpowiedź innych że lantheus zawiesił jakoby badania kilka lat temu bo został przejęty wskazałem na link pod którym można zobaczyć że badanie trwa a pod koniec zeszłego roku był ostatni update itd itd...
zresztą - w poście do którego się odnosisz również nie naganiałem - tym razem na zakup :) tylko powiedziałem że gdybyś chciał sprzedać to wystaw swój pakiet min. kilku/kulkunastu tys akcji na sprzeda po bieżącej cenie i zobaczysz czy ktoś go rozbierze czy nie - czy serio jest to naganianie na wzrosty? no a tak interpretuje twoją wypowiedź że naganiałem na spadki a teraz zmieniłem narracje (czyli w domyśle naganiem na wzrosty)...
pierwsze akcje kupiłem pod koniec 2018 i od tamtej pory percepcji spółki nie zmieniłem podobnie jak jej wyceny i jej składowych :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 3,55% 29,20 2021-09-27 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.