Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,90 zł , zmiana od tamtej pory: -24,55%

Re: Dlaczego to nie chce spadać???

Zgłoś do moderatora
a pewien jesteś że jak położysz kilka czy nawet kilkanaście tys szt to nie zostaną one 'rozebrane'... może się założmy? wystaw te akcje na sprzedaż po 38.9 i zobaczymy czy nei ma popytu ;) (nie mówię tutaj o kilkuset akcjach bo to nikogo nie skusi, mówię o kilku czy kilkunastu tys w jednym pakiecie bez ukrytego)... ja myślę że w ciągu kilkunastu minut zostałoby to 'rozebrane'....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 5,58% 29,35 2021-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.