Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -13,79%

Re: Dlaczego to jeszcze nie upadło?

Zgłoś do moderatora
Tylko, że ani jedna rata kredytu czy innej płatności nie była zrealizowana w terminie, ba nawet z jakimś dopuszczalnym poślizgiem. Wszystkie płatności są zapadłe. Żadna prolongata nie została zrealizowana i jest wielokrotnie renegocjowana,. Oni podpisują kolejne aneksy że świadomościa nierealności realizacji. Cynizm klasycznego oszusta. Efekt tej"strategi " wyrzuceni na bruk z większości dobrych lokalizacji. Przy okazji utracone całe wyposażenie lokali bo zatrzymywania za woelomisięczne zaległości płatnicze. Policzcie ile czasu ma do emerytury szef Adamsów i poznacie termin likwidacji spółki. Wtedy ten cyniczny oszust nawet drzwi za sobą nie zamknie....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 0,00% 0,40 2020-08-12 10:40:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.