Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  388,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,92%

Re: Dlaczego tak nisko wyceniana??

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-08-10 o godz. 14:51 pioterz napisał(a):
> Może ktoś normalnie wytłumaczyć dlaczego krk od dłuższego czasu pomimo dobrych raportów wciąż jest tak nisko wyceniania?
> Dzieki za konkretne odpowiedzi

Dziś idziemy na północ!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRKA -0,90% 442,00 2021-04-09 15:58:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.