Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,85 zł , zmiana od tamtej pory: 3,43%

Re: Dlaczego sprzedajesz

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj to juz przesadzili. Podbitka do 24 pozwolila sie wypstrykac tym co wchodzili po wynikach. Jak dla mnie to juz czysta droga na 30, choc moze jeszcze sprobuja zbic do 20. Ja mam kosztyki poustawiane na 21, 20 i 18 PLN. Jak kupie to zakupuje akcje na pol roku i nie sprzedam taniej niz 40 PLN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 0,00% 22,60 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.