Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,55 zł , zmiana od tamtej pory: 70,13%

Re: Dlaczego Sanok nie produkuje rękawiczek medycznych

Zgłoś do moderatora
Zarobiliscie już dużo pieniędzy na SANOKU? To gratulacje. Teraz ruszają inne spółki. z e-commerce nr jeden jest dla mnie MERLIN. Z teleinformatycznych to spółka VERBICOM. a bardziej cierpliwych może zainteresować OPTIZEN - cyfryzacja czasopism i prasy. Pierwsze dwie mogą dać 100%. Optizen trochę mniej i w dłuższym okresie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,25% 19,65 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.