Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,04 zł , zmiana od tamtej pory: -29,82%

Re: Dlaczego prezes Jagiełło udziela akcjonariuszom nieprawdziwych ...

Zgłoś do moderatora
Papugi chcą by ich klienci zwrócili bankowi pożyczone na domy pieniądze a te domy sobie zostawili jako prezenty od banków wymuszone trafną papuzią argumentacją. Po tym jak to się stanie będą pełni radości i pieniędzy od klientów oraz dumy że dopiekli "banksterom". Poniżej fragment z ogólnodostępnego artykułu ze strony kancelariagarlacz.pl::
p.s.
…jest jeszcze jeden „HIT” w tym wyroku, taki, że bankierzy pospadają ze skórzanych foteli… a może i z ostatnich pięter wieżowców, ale o tym wkrótce…
Barbara Garlacz – radca prawny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 0,90% 28,10 2020-11-24 17:02:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.