Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,50 zł , zmiana od tamtej pory: -6,67%

Re: dlaczego niektore spółki rosną po 1000-2000% w rok

Zgłoś do moderatora
Tylko że te "niektóre spółki" dały zysk w ostatnim roku po kilkaset czy kilka tys % a Lentex? Ledwo to urosło w bólach z 10% przez 3 miesiące i zaraz zleciało o 7... Żal. Podobnie Lubawa- tam też zysk b.duży a kurs po wzroście o 15% znowu zleciał na pysk do punktu wyjścia, czyli ok. 1.45. Widocznie na tego typu spółki nie ma obecnie "mody" na gpw i nie wiadomo, kiedy ten sentyment powróci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,00% 9,80 2021-09-24 15:55:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.