Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: dlaczego na k i s stoi ponad 1 mln akcji skoro nie beda wznowione

Zgłoś do moderatora
część z tych akcji na S to moje, liczę że może choć na chwilę by odwiesili to dało by się pozbyć akcji i chociaż stratę wykazać, a tak to zostanę z tym goownem na rachunku maklerskim do śmierci i nawet odpisu nie zaksięguję, :(,
już inną zbankrutowaną spółkę mam od 2 lat i nie znika mi z rachunku a DM może mi tylko jakieś zaświadczenie wystawić ale nie obiecują że urząd skarbowy to zaakceptuje i co i przyjdzie mi podatek zapłacić od innych zarobionych instrumentów chociaż tu plajta jest:(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BALTICINV 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.