Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: 40,07%

Re: Dlaczego Mroczny czuje się oszukiwany lub

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-15 o godz. 17:47 ~Romek napisał(a):
> Na Farm51 byly praktykowane takie zapytania poza wza i spolka w odpowiedzi dawala komunikat espi. Nie ujawnia tajemnicy handlowej, ale ne ogolne pytanie „ile w roku wyniosly umowy zawarte z osobami lub podmiotami powiazanymi ze spolka lub jej organami” maja obowiazek odpowiedziec

Spółka MOŻE ale nie MUSI odpowiadać na pytania spoza porządku obrad.
Spółka NIE MOŻE odpowiadać w sposób stawiający jakąkolwiek osobę w uprzywilejowanej sytuacji.

Wg mnie szkoda czasu na dostawę makaronu.

Tym bardziej, że przede wszystkim interesuje nas coś, co nie dotyczy spółki jako takiej - budowa jej głównego akcjonariusza.
I tym bardziej, że koszt rozłożony na kilkanaście osób będzie śmiesznie mały.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.