Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: 40,07%

Re: Dlaczego Mroczny czuje się oszukiwany lub

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-11-15 o godz. 17:01 ~Romek napisał(a):
> Ja mysle ze ta hipoteza to graniczy z pewnoscia! Jesli nie Marcin i nie Ela, to osoby z nimi powiazane. Ciekawszy bylby raport z wywiadowni gospodarczej, kto jest ich kontrahentami handlowymi. BIG moze miec tez takie informacje

Rzucam więc prosty pomysł:
1. Poświęcę swój czas aby poznać koszty i czas zdobycia takiej wiedzy
2. Proszę Was o wpisywanie kto jest chętny dołączyć do pokrycia tych niewielkich mam nadzieję kosztów

Na tym forum jest wg mnie tylko jedna osoba godna zaufania z racji stażu:

ćwiercin

Ja jestem gotów sprawdzić i przedstawić opcje, ale ponieważ mam szemraną opinię ( w sensie statystycznym ofc) kwestię zaufania chciałbym powierzyć godniejszej od siebie osobie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.