Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 31,67%

Re: Dlaczego Mroczny czuje się oszukiwany lub

Zgłoś do moderatora
Mroczny !!! Wstawaj!!!! . Mam dla Ciebioe świetne info!
Mam 95% pewności że wartośc srodków trwałych InteliWise wzroście do końca roku, moze nawet o jakies 500 tysięcy! :))) ( troche chyba tu przesadzam?)
Otórz ten środek trwały który jest (sławne 9 k pln) zaraz sie zamortyzuje, i pewnie będzie nowy!!! Prezes InteliWise przecież MUSI jeżdzić fajną furą nie? I nie chodzi tylko o "przedłużenie" meskiego ego. Poprostu w pewnych kręgach nie wypada... Jak Cię widzą tak Cię pisz! A Fura to prestiż dla polskich byznesmenów (tych z korporacji też). .

W każdym razie , ja jako akcjonariusz Spółki rozumiem, Niech bierze nówkę sztuke nieśmiganą!!! Prezio zasłużył!. Może dzięki niemu za jakiś rok, moze dwa i ja sobie kupię większą bryczke, za gotówkę :))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.