Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,34 zł , zmiana od tamtej pory: -33,19%

Re: dlaczego Morawiecki straszy UE?optym

Zgłoś do moderatora
Koleś właśnie dlatego płacimy teraz takie rachunki za prąd !! Bo pisowksi nierząd wywalił mld że spółek energetycznych na górnictwo!!! Dodać należy ponad 50mld z a prawa do emisji CO2 które powinny iść na spółki energetyczne a gdzie one poszły na propagnde!!!! Polski węgiel jest mało kaloryczny jest bardzo głęboko więc wydobycie jest nie opłacalne !!! I utrzymywanie górników !!! Dlatego jak głosujecie na pisowcow w kolejnych wyborach to będzie oznaczać dalsze finansowanie górnictwa kosztem spółek energetycznych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,57% 6,24 2022-10-03 16:24:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.