Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,34 zł , zmiana od tamtej pory: -32,81%

Re: dlaczego Morawiecki straszy UE?embargiem na import surowcow z Rosji

Zgłoś do moderatora
Projekt ustawy powinien być notyfikowany w zakresie wprowadzenia embarga i ciekawe jakie będzie stanowisko KE
O tym piszą w uzasadnieniu projektu ustawy.
Swoją drogą to ludzie znający się na rzeczy twierdzą, że nasze porty nie są przystosowane do przeładunku potrzebnych ilości węgla. Do tej pory węgiel rosyjski był transportowany do Polski drogą kolejową. Pewnie będą musieli korzystać z portów holenderskich lub niemieckich i może od nich kupować węgiel. Ciekawe po czym będą rozpoznawać skąd pochodzi. Inna sprawa, że podobno rosyjski węgiel z Syberii jest dobry jakościowo i pasuje do lokalnych ciepłowni.
Swoją drogą to Ukraina kupuje od Rosji zarówno węgiel jaki i ropę oraz gaz i gdyby przyjąć konwencję naszych rządzących to oni finansują broń skierowaną przeciwko nim.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,23% 6,28 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.