Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Dlaczego euro tak rosnie ? Nie wiecie ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-01-12 o godz. 11:36 ~prawda napisał(a):
> W Niemczech nieustannie promuje się wielokulturowość, przedstawia się imigrantów jako typowych Niemców, umieszcza się na stanowisku Sekretarza Stanu Berlina zwolenniczkę szariatu i wmawia się nam, że bez tzw. uchodźców Europa upadnie. Społeczeństwo przechodzi przez wielką transformację i w przyszłości Niemcy będą stanowić mniejszość we własnym kraju. Propaganda multikulturalizmu wtłaczana jest nawet do umysłów młodych ludzi.
>
> W listopadzie zeszłego roku stacja telewizyjna KiKA, która skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 3-14 lat wyemitowała materiał promujący przede wszystkim imigrację i związki międzykulturowe, ale także uległość, wymuszoną tolerancję i posłuszeństwo wobec muzułmanów. Co więcej, telewizja KiKA jest finansowana z pieniędzy podatników, zatem Niemcy sami składają się na antyniemiecką propagandę.

Piszesz nie na temat i źle zadane pytanie. A powinno brzmieć "dlaczego dolar tanieje". Każdy zorientowany wie gdzie szukac na to dowodów, że tak jest. Ale to nie dotyczy każdego :)
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl