Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,62 zł , zmiana od tamtej pory: -2,97%

Re: Dlaczego Eroblast WAIFU

Zgłoś do moderatora
to prawda że może opinie graczy odnośnie nowej gry nie powalają ale to może być hicior na nintendo
nintendo jest bardzo popularne w japonii i tam gracze potrafią wydawać na takie wirtualne zabawki duże sumy
gdyby tak dodać do gry poszukiwanie w rzeczywistych lokalizacjach jak pokemon go to mógłby być prawdziwy hicior bo biznesy typu mcdonald płaciłyby za umieszczenie w pobliżu ich jadłodajni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIVID 1,55% 1,57 2021-06-14 16:40:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.