Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,28 zł , zmiana od tamtej pory: -81,71%

Re: Dla tych co sprzedali akcje

Zgłoś do moderatora
Facet nie ma sensu abyś zaśmiecał wątek jakąś goveną, która na tych elektrycznych samochodach rozłoży totalnie swoją firmę.
TO BĘDZE KLAPA ROKU !!!
Rozumiesz NIKT tego nie kupi w takich cenach jakie będą proponować, bodajże od 54 tys !!!! za elektryczny samochodzik mniejszy od cinqecento za najtańszą wersję, auto które trzeba ładować 10 godzin a po 400 cyklach akumulatory za ok 10 tys do wymiany !!
Samochody podobnej wielkości sprzedaje a w zasadzie próbuje sprzedać ROMET- nikt tego od nich nie chce kupować a u nich to kosztuje ok 30 tys. i zupełnie nie ma chętnych. Polacy są konserwatywni i nie kupią samochodu z ogromem ograniczeń a jeśli znajdzie się amator na elektryka to spojrzy na auto oferowane przez jakiegoś giganta motoryzacji np toyota.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREZUS -4,76% 0,60 2018-11-16 17:02:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl