Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: -29,65%

Re: Dla tych co kupili akcje za oszczędności

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-03-24 o godz. 19:07 ~lol napisał(a):
> PKPCARGO nie ma krótkiej sprzedaży, tak że kolego sympatyczny teoria nic nie warta. Tuj było tyle teoretyków i wujków dobra rada, co kolejny wpis to większą głupota.

Tak jak pisałem, kto się nie zna na S to nie powinien inwestować w GPW i trzymać pieniądze na koncie.

Tym wpisem pokazałeś że nie masz podstawowej, minimalnej wiedzy (tzw minimum 16 latka) o GPW i dlatego trzymaj pieniądze na kocie.

Co według ciebie oznacza stwierdzenie "PKPCARGO nie ma krótkiej sprzedaży" jak to opiszesz to może stać się "hasłem roku".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,85% 12,10 2022-05-20 17:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.