Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,10 zł , zmiana od tamtej pory: -39,48%

Re: Dla tych co kupili akcje za oszczędności

Zgłoś do moderatora
To jest tylko dla tych co grają za oszczędności. Reszta może tracić kasę.

Tu już prawie nikt nie pisze że będzie źle a to zawsze oznacza że będzie spadać.

Jak taksówkarz mówi już o Cargo to znaczy że trzeba uciekać.

Ja pozbyłem się wszystkich akcji i nawet jak Cargo spadnie do 15 zł to i tak go nie kupie bo jak cały rynek zacznie spadać to spadnie o wiele niżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,09% 11,56 2022-05-27 13:08:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.