Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,20 zł , zmiana od tamtej pory: -38,12%

Re: Dla tych co kupili akcje za oszczędności

Zgłoś do moderatora
i zasada najważniejsza - nie sugerujcie się żadnymi opiniami z forum. W tym oczywiście ww. i moją. Dzisiejsza sesja utwierdza mnie w założeniu, że wpływ forum na kurs PKP jest większy niż wielu zakłada. Nastroje sugerowały ryzyko wirówki, do tego dyskusje o SL. Obroty wskazują, że potencjał wirówkowy słabnie i daleko mu do zeszłotygodniowej sesji. Chcecie utrudnić życie trollom i innym hienom - wystawcie wysoko zlecenie sprzedaży ważne do anulaty. Nie musicie mówić na jakim poziomie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -0,17% 11,88 2022-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.