Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: -29,74%

Re: Dla niecierpliwych

Zgłoś do moderatora
Produkcja gier tu trwa długo bo oni się na bieżąco tego uczą. Prezes wiele razy mówił że nie mają doświadczenia z pracy w innych firmach i do wszystkiego dochodzą sami. To samo będzie z coop to dla nich nowość przecież... jak na samouków to trzeba przyznać że całkiem nieźle wyszły im dotychczasowe gry. Pytanie tylko kto tą naukę będzie dalej finansował. Bo kasa z ipo niedługo się skończy i pasowało by żeby w końcu sami zaczęli na siebie zarabiać i jeszcze jakiś zysk wypracować...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -2,14% 27,40 2022-05-18 14:59:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.