Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,67%

Re: Dla niecierpliwych

Zgłoś do moderatora
Mam wrażenie że spółka ma tę świadomość i stąd te opoznienia. Pytanie czy lepsza spekulacyjna podbitka na kursie 100% i po premierze zjazd (albo patrząc na obecny klimat zjazd jeszcze przed premierą) Czy wydają porządną grę kiedy będzie gotowa z potencjałem na longsellera i sprzedaż w milionach sztuk a wtedy na kursie 500% tylko że w kilka lat... To NewConnect tutaj każdy chce w kilka tygodniu 100% i każdy ma gdzieś czy gra będzie udana czy nie. Mam wrażenie że na pyramidzie jest sporo osób które wierzą w projekt i są tu długoterminowo nie dlatego że wiszą na "haku" ale że wierzą w grę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 4,38% 28,60 2022-05-16 11:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.