Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,00%

Re: Dla niecierpliwych

Zgłoś do moderatora
@Oskar, jasna sprawa - ja mówię szczerze, że nie chciałbym żeby to było grzane bez sensu przez tych wszystkich łapigroszów. Jeżeli dowiozą jakość i tytuł chwyci to ta spółka będzie bardzo dobrym tematem do trzymania. Kluczowe jest budowanie społeczności wokół swoich gier - i tu prosty przykład: Dis.co.rd PDG ma ponad 9.100 użytkowników, a Dis.co.rd Green Hella ma 10.500 użytkowników - różnica taka, że tu gra nie została jeszcze wydana. Na razie mało osób takie rzeczy widzi i niecierpliwość + negatywny sentyment na gamedev robi swoje, ale myślę, że doczekamy się tu sukcesu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 2,94% 28,00 2022-05-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.