Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dla EPD kryzys nie straszny

Zgłoś do moderatora
muszę przyznać, zę jestem ciekaw przyszłego tygodnia, końcówka ubiegłego to wzrost obrotów i kursu?! kto kupuje? przyspieszenie skupu przez EPD, do upływu terminu skupu zostało kilka miesięcy, a cena baaardzo niska, więc dlaczego by nie kupić!?
ostatnio 2 kontrakty,a końcówka roku sprzyja przetargom- czy ktoś już zna następne???
pozostaje nam poczekać do jutra, wg mnie jeżeli dobrze podejrzewam ruchy na EPD to kurs powinen wskoczyć jutro przynajmniej na 2,10-2,15zł.
pozdrawiam wytrwałych epedowców:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOPLD 0,00% 0,01 2014-03-10 15:09:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.