Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dla EPD kryzys nie straszny

Zgłoś do moderatora
epd dlaczego., dlaczego ty rośniesz jeśli ja aktualnie nie mam zadnej twojej akcji. dlaczego. cholera przez tych pismakow z pb zarząd niepotrzebnie pokazał swoje wyniki za 3 kw i dodatkowo pokazujac nowe umowy przedstwiajac rynkowi ze epd jest daleki od bankructwa. mam nadzieje ze troszke epd spadnie w przyszłym tygodniu bo tu juz nie ma na co czekać. cholera nie potrzebny ten artykul w pb, nie potrzebny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOPLD 0,00% 0,01 2014-03-10 15:09:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.