Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,82 zł , zmiana od tamtej pory: -14,46%

Re: Deli-sreli

Zgłoś do moderatora
Prezes nie rozumie czemu kurs szoruje po dnie? Szoruje po dnie, bo prezes nie ma pomysłu na biznes, a póki co woli trwonić kapitał firmy na swoje startupy niż poprostu upłynnić aktywa i zwrócić kapitał akcjonariuszom.
  • Deli-sreli Autor: ~kijek
  • Re: Deli-sreli Autor: ~pebe
  • Re: Deli-sreli Autor: ~Kas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 0,24% 8,40 2022-06-28 10:45:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.