Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: -38,18%

Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć

Zgłoś do moderatora
Nasza perła w portfelu pozwala chwalić się Medcampowi

https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=167847&title=Podj%C4%99cie+wsp%C3%B3%C5%82pracy+pomi%C4%99dzy+GenXone+S.A.++a+Seegene+Inc.+z+siedzib%C4%85+w+Seulu+w++zakresie+walidacji+nowego+testu+genetycznego

GenXone S.A. podpisała w dniu 4 lipca 2020 r. z Seegene Inc. umowę współpracy, na podstawie której Seegene Inc. zlecił GenXone S.A. przeprowadzenie ewaluacji nowego testu genetyczego Allplex™ SARS CoV2 & RV Essential umożliwiającego diagnostykę wirusa SARS- CoV - 2 oraz 17 innych wirusów oddechowych w jednym protokole laboratoryjnym i docelowo wprowadzenie takiego testu do oferty jeszcze w bieżącym roku.
Seegene Inc. z siedzibą w Seulu jest światowej klasy producentem odczynników, materiałów oraz urządzeń wykorzystywanych w diagnostyce molekularnej, a jej akcje, od 2010r., są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Seulu _KOSDAQ_, a kapitalizacja spółki wynosi ok 3 miliardów dolarów.
Działania Seegene Inc. skupiają się na rozwijaniu nowych, innowacyjnych technologii i produktów. Dzięki swoim laboratoriom i badaniom, Seegene Inc. jest światowym liderem w dziedzinie diagnostyki molekularnej.
prowadzone przez GenXone S.A. oraz Seegene Inc. badania mogą się znacznie przyczynić do szybkiego wprowadzenia na rynek najwyższej jakości testów umożliwiających szeroką diagnostykę wirusów układu oddechowego u ludzi z uwzględnieniem SARS - Cov - 2 co może znacząco poprawić jakość diagnostyki i leczenia pacjentów z objawami. Kluczową wartością dla stron umowy współpracy jest poszukiwanie nowych rozwiązań umożliwiających szerszą i bardziej kompleksową diagnostykę infekcji oddechowych u ludzi.
Zawarta umowa współpracy pozwoli GenXone S.A. włączyć się do współpracy ze światowymi liderami rynku w rozwijaniu nowoczesnych globalnych rozwiązań w zakresie diagnostyki i identyfikacji chorób zakaźnych, w tym COVID 19.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.