Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,98 zł , zmiana od tamtej pory: -36,55%

Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć

Zgłoś do moderatora
Hej, Lawyer - jak widac, nawet dzisiejsze info potwierdzające, że za chwilę GenXone wyląduje na NC a Carpathia wreszcie będzie mogła zapisac zyski z tej inwestycji ( obojętnie, czy cos sprzeda na debiucie czy po nim, czy będzie trzymać - cena rynkowa będzie na pewno dużo wyższa od ceny, po której kupowała Carpathia GenXone) nie pomogło. Na razie.

Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić, że po debiucie GenXone sam pakiet akcji GenXone będzie wart połowę czy całą kapitalizację obecna Carpathii? Ja mogę.

Ja wiem, że GenXone to (na razie przynajmniej) nie to co Vaxart czy Inovio, ale spółka jako naprawdę należąca do biotechu powinna wzbudzać większe zainteresowanie. Tak jak spółki w USA. Na razie tego nie ma. Myslę, że to się pojawi.

Tak czy inaczej - bardziej licze na spółki gamingowe z portfela Carpathii - gaming jakoś bardziej dociera do szerokich mas naszego rynku :-) A tu tez będziemy mieli hity. Zanim wejdzie klasyczny gaming zobaczymy na co stać SkinWallet.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.