Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-06-25 o godz. 16:04 ~plekus napisał(a):
> na stronie genoxne wyczytałem że mają ok 8 % akcji
>
> troszkę mało....
>
> ale medcamp tylko 14 % a taka euforia :-)

Zwłaszcza, że w odróznieniu od Medcamp, dla którego GenXone to prawie wszystko, Carpathia ma masę gamingu i najbardziej na tym się koncentruje :-)
Masz rację - nie chwalą się specjalnie. Na razie. Jak przyjdą debiuty - będzie na pewno więcej piaru.
W Rumunii dziś pierwsza transakcja od chyba połowy kwietnia :-) Niby tam kupa akcji notowana, ale podejrzewam, że jak już ruszy - pójdzie szybciej niz u nas, choć u nas tylko 300 tys. akcji w obrocie. Może Rumuni muszą się dowiedzieć, że Carpathia zainwestowała w jakąś ich spółkę gamingową. Zwłaszcza, że to na pewno nie będzie jedyna spółka z gamingu w rumuńskim portfelu Carpathii.
Czekamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 10,76% 3,50 2022-05-25 15:22:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.