Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -39,81%

Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć

Zgłoś do moderatora
Emitent informuje, że spółka Genxone S.A. osiągnęła w maju br. przychody netto w wysokości ok. 2,55 mln zł. W okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2020 r. łączne przychody Genxone S.A. wyniosły ok. 3,7 mln zł.

https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=167174&title=Przychody+sp%C3%B3%C5%82ki+GENXONE+osi%C4%85gni%C4%99te+do+ko%C5%84ca+maja+tego+roku.

Medcamp już wystartował :-)
Ktoś pytał, ile Carpathia ma GenXone - niektórzy pisali, że 10 proc. Ja nie wiem - wiem tylko, że dwa razy kupowali, bo mieli już w portfelu na koniec 2019 i teraz niedawno wzięli udział w emisji, w której brał udział także Ciszewski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.