Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: -46,43%

Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć

Zgłoś do moderatora
Co do cierpliwości - często się przydaje.
Ale tutaj - tak sądzę skromnie - nie będziemy musieli długo czekać.
Debiuty GenXone i SkinWallet to kwestia dnii, góra tygodni. Przebitka na debiutach, Carpathia pochwali się ile ma - to musi podnieść mocno kapitalizację

Druga rzecz - wyniki za II kw. Na pewno podadzą szacunkowe na początku lipca. Szybki rzut oka na to co Carpathia ma w portfelu i wiadomo, że będzie dobrze. Myślę, że i bez debiutu w czerwcu, wynik za II kw może być lepszy niż rok temu. Ciekaw jestem, czy przypadkiem niektóre wzrosty (np. DOOK wczoraj) nie mają jakiegoś związku z Carpathią :-)
No i ciekaw jestem, czy to Carpathia objęła 800 tys. akcji BitEvil po 50 gr i jaki będzie kurs 30 czerwca :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 0,00% 3,00 2022-05-18 10:27:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.