Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,85 zł , zmiana od tamtej pory: -48,72%

Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-06-23 o godz. 08:29 lawyer_mz napisał(a):
> Dr masz może jakieś wieści z prezentacji a może można gdzieś przeczytać relację z tego wydarzenia?

No właśnie liczyłem, że INC jak współorganizator pochwali się przy okazji, że Carpathia ma sporo akcji GenXone i czeka niecierpliwie na debiut.
Może się pojawi coś w ciągu dnia - dziś drugi dzień imprezy.
A prezes Kaszuba nie mógł nie wspomnieć o debiucie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 0,00% 3,00 2022-05-13 11:05:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.