Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,43 zł , zmiana od tamtej pory: -15,88%

Re: Dążyć do GPW

Zgłoś do moderatora
o ile dobrze kojarzę po 6 miesiącach od debiutu Spółki z NC mogą ubiegać się o przeniesienie notowań na rynek Główny. Zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami Prezesa GPW jest ich rynkiem docelowym. W mojej opinii ja złożyłbym Prospekt do KNF po zatwierdzeniu zaudytowanych danych za 2018 rok, według mnie powinny być mega fajne (Crossroads Inn, GOLAZO)
 ciekawi mnie sprzedaż GOLAZO w Japonii na Nintendo bo to dość duży i zarazem ciekawy rynek i to może być wisienka na torcie wynków za IVQ2019

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KLABATER -2,65% 6,25 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.