Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 170,00%

Re: Dam 10 zl na skup akcji bo nie sadze ze z abm solid maja siano jak

Zgłoś do moderatora
Sztuczne posty, nikt się tym nie interesuje, nikt nie handluje, nikt tego nie posiada, jest tutaj kilku drobnych którzy nie oddadzą, już nawet oferty z arkusza wycofał bo sam stracił nadzieję. Duża oferta jest wciąż pod znakiem zapytania a to dlatego że gruby to skuza a czasami warto porzucić stare schematy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -6,09% 1,08 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.