Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Re: Daliśmy się ubrać

Zgłoś do moderatora
Dokładnie. Kurs wiadomo, że wzrośnie, bo jest skrajnie zaniżony, ale jak czytam komentarze, to niewielu ich doczeka. Nowy narybek nie ma wiedzy, wybiera spółki na chybił trafił, a era post covid zmieniła nastawienie na rynku. Teraz jest płacz jak nie ma szybkich zysków, a pozycje są zamykane po pierwszej, zdrowej korekcie typu -5% czy -10% w tydzień. Kółkowicze się cieszą. Wystarczy popatrzeć na kurs IPF z przeszłości. Nie raz, nie dwa kurs róśł albo spadał o 20-30% w miesiąc. Mało która spółka na GPW jest tak zdołowana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.