Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Re: Daliśmy się ubrać

Zgłoś do moderatora
Ale zgłaszanie tego nie ma żadnego sensu, zrozumcie , grają na krótko, ich zyskiem i celem jest narybek , czuć że zaraz zaczną dokupować akcje uprzednio wrzucone w rynek. Na razie żerują na fatalnych nastrojach stąd nie mają nikogo z odpowiednią kasą po drugiej stronie. Kolejny raport miesięczny za kilka dni powinien pomóc ale tak naprawdę potrzebne jest info typu że np.skupuja swoje obligacje na rynku wtórnym i że umowa o refinansowanie jest dopięta. O wtedy witamy 6-7 Zet bo to jest minimalna dopuszczalna wycena nie uwzględniająca jakichkolwiek bonusów w przyszłości

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.