Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 22,17%

Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln …

Zgłoś do moderatora
Co do kursu się nie wypowiadam, wróżką nie jestem. Nie na takich spółkach widziałem spejtakularne wzrosty czy nienaturalne dołowanie przez shortciarzy. Ale uważam, że będzie taniej
Co do fundamentów, wyprzedaż aktywów, połączenie kreatywności Czarnego do wyciągania kasy ze spółek, piśrednicy gdzie wpływa rzekoma kasa i podmiotów z którymi ostatnio współpracuje, jak Rotshieldy:) niczego dobrego nie wróży. Pierwszy raz będziecie mogli powiedzieć sprawdzam po raporcie półrocznym. O prognozach rafcyka i 350k w kasie po rozliczeniu dwóch sprzedaży mowy NIE ma.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,63% 1,44 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.