Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 23,86%

Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln …

Zgłoś do moderatora
Akurat na akcjach Holdingu jestem od 5 lat więc na długo przed Rafciem . ale on jest najbardziej znany bo po prostu ma ogromny pakiet i stac go na to :) wiec tylko pozazdrosic. zreszta Ja sam bardzo zwiekszylem pakiet po spadkach z 25 gr na 10 gr ( przed scaleniem ) a później tez nie sprzedałem na tej jeździe na 2,73 :) tylko wtedy tfi pko zrobilo ten zrzut pkc pamietam chwile po 11 albo 12 .. bo wtedy noble byl na fixie :) i 2 minuty po fixie nastepil zrzut :) takze jak zobaczylem wtedy - 100 tys w 2 minuty to ohohoh byly emocje :D a co dopiero u Rafcyka ... no ale dwa lata mineły pakiet podwoiłem a może nawet potroje :)

zreszta my z Rafcykiem i innymi longtermami piszemy cały czas o fundamentach i tylko to sie dla nas liczy. Ja wyceniam aktywa skrajnie pesymistycznie na 0,5 wk i przy tej wycenie wychodzi 2,5 zł na akcje wiec jestem bardzo spokojny :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,41% 1,46 2021-10-28 17:02:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.