Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 21,83%

Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln …

Zgłoś do moderatora
W jakim sensie Vincent mam się zdziwić ? Raport pół roczny 26 sierpnia :) jeszcze jest czas . w sumie w tym tyg nazbierałem 50 tys ;) wiec powinno się udać. akurat jeszcze dwa tyg marazmu a później wybicie.

co prognozujesz Vincencie jesli chodzi o kaske po białorusi ? Wyceniasz Holding jeszcze bardziej pesymistycznie niż Ja ? da się :d ? jaki kurs twoim zdaniem 1,18 może za dużo :d ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,28% 1,44 2021-10-27 09:17:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.