Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 23,52%

Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln …

Zgłoś do moderatora
Ja tam jestem w pelni pesymistycznie nastawiony na aktywa i wartosc holdingu czyli 500 mln . czyli kurs w okolicy 2,7 - 3 zł :)

więcej mi naprawdę nie trzeba . a wyceniam ukraine tu europe mw trade i wszystkie zyski na 250 mln hehe . z czego samych zysków z 50 mln a ukraina za minimum 200 pójdzie . 

nawet nie licze na jakiekolwiek pozytywne wyniki w sprawie Idea Banku . wyceniam na 0 . getin nobla tez na 0 . hehehe

a kapitalizacja 224 mln gdzie sama rumunia + zyski tego roczne to więcej :D Ja tam się cieszę. pozbierałem ostatnio sporo w okolicach 1,15 - 1,2 zwiekszylem pakiet o 25 % :) Ja mam mały pakiet 265 tys . miałem na 200 poprzestac. ale jak Rumunie sprzedają za 200 mln . a myślałem, że w życiu w tej sytuacji za wiecej niż 140 - 150 mln nie pójdzie to postanowiłem, że sprzedaje inne spółki i wchodze znów w perłe na całego.

Jednak byłem zbyt pesymistycznie nastawiony, wyceniałem spółkę na minimum 2 zł teraz to minimum 2,5 zł . Ale nie powiem częścią pakietu od 2 zł będę wychodził . Natomiast jak tak niski kurs się utrzyma to dobije do 300 k :D Zazdrościc tylko Rafcykowi, że ma kapitał, żeby zebrać miliony tej spółki ... tylko pozazdrościc. no cóż ale może w przyszłości znów spotkamy się na jakieś innej spółce i będziemy współnie zbierac.

Takie sytuacje są rzadkie dlatego jestem wdzięczny, że kurs jeszcze nie wystrzelił bo jeszvze sie udaje zbierać :)

Chociaż średnia mi już skoczyła na 99 gr :D A Ty Rafał jaką masz teraz ? przegoniłem Cię już ze średnią ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,35% 1,46 2021-10-22 17:00:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.