Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 23,86%

Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln …

Zgłoś do moderatora
Nic nie sprzedałem.Chociaż wiedziałem ze trochę spadnie bo mamy martwy okres informacyjny.Mimo wszystko cały czas tańczy przy 1,2 a jest na papierze coraz czyściej.Obroty mówią wiele ze chętnych do sprzedaży już nie ma.Wczoraj dobrałem 700 sztuk.W 2 transakcjach po 1,18.W poniedziałek może wezmę 500 sztuk.Po 1,168 stoi ba kupno 4000 tys sztuk po 1,18 także została kupiona taka ilość akcji.Spośród wielu rynkowych transakcji trzeba zwracać uwagę na te które są prognostykiem przyszłego zachowania kursu.To wymaga długiej obserwacji kursu i ja widzę ze papier jest cały czas zbierany pod przyszłe nie odległe wzrosty.W sumie ja tez niewiem po co to robię bo doskonale wiem ze me gadanie do niczego nikogo nie nakłoni a pozatym nic z tego niemam.Na 2 kwartał miały być zaksięgowane jakieś różnice kursowe czy coś z tego co pamietam ale nie maja mieć one wpływu na wysokość kapitałów własnych.Jak ty to widzisz??Ponadto prezes Kaczmarek w komentarzu do raportu za 1 kw mówił ze w ciągu kilkunastu tygodni będzie informacja co dalej z mw trade.Moim zdaniem czekają. na uprawomocnienie się wyroku w sprawie tej kasy z gminy ostrowite.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,41% 1,46 2021-10-28 09:50:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.