Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 23,52%

Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln …

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się iż dobrze ze znajomego już niema.Szkoda tylko dla niego ze kurs jest wyzej niż miał średnią.Proponuje się przestać kompromitować FORUMOWE błazny i iść obierać kartofle na obiad.Giełda nie dla was.A ty Rafcyk nic nie udowadniaj tym szczurom.Im mniej planktonu tym lepiej dla nas.Oni maja mokro gdy widzą 5 groszowy wzrost lub spadek a dla prawdziwych inwestorów to dzień jak co dzień.Wiemy czego chcemy i tam czekamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,35% 1,46 2021-10-22 17:00:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.